700 ₴
Показать оптовые цены
Отправка с 25 июля 2026універсальний негорючий теплоізоляційний матеріал на основі скловолокна, зроблений із застосуванням ECOSE Technology, поставляється у вигляді матів в, запакованих у формі рулонів з додатковою компресією для зручності транспортування і зберігання. Матеріал монтується між несучими лагами в розпір, без стиків у місцях з’єднання матів і лагів. Рекомендовано для використання в горизонтальних конструкціях без безпосереднього навантаження на матеріал. Можливе застосування матеріалу в скатних покрівлях, а також у вертикальних конструкціях – зовнішні стіни, перегородки, призначені для ізоляції приміщень з різними температурними режимами.
Даний вид теплоізоляції призначений для утеплення:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Knauf |
| Страна производитель | Германия |
| Вид минеральной ваты | Стекловата |
| Плотность | 10 кг/м3 |
| Теплопроводность | 0.044 Вт/мК |
| Размеры | |
| Толщина | 50 мм |
| Ширина | 1220 мм |
| Длина | 8200 мм |