780 ₴
Показать оптовые цены
Отправка с 25 июля 2026це теплоізоляційний матеріал для утеплення покрівель, мансардних приміщень та горищ, що виготовляються у вигляді рулону розміром 1220×7380 та товщинами 100 мм. Являє собою щільний матеріал, розрахований на тривалу експлуатацію зі збереженням технічних характеристик та структури. Підходить для утеплення похилих, вертикальних та горизонтальних поверхонь.
Даний вид теплоізоляції призначений для утеплення:
Якщо ви бажаєте купити теплоізоляцію та утеплити мінеральною ватою об’єкт, а саме скловату (штапельне волокно) чи базальтову (кам’яну) вату, необхідну до ваших потреб та застосувань, в першу чергу потрібно звернути увагу на вид і призначення утеплювача, його щільність та бажаний коефіцієнт теплопровідності.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Knauf |
| Страна производитель | Германия |
| Вид минеральной ваты | Стекловата |
| Теплопроводность | 0.037 Вт/мК |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип материала | НГ (негорючий) |
| Размеры | |
| Толщина | 100 мм |
| Ширина | 1220 мм |
| Длина | 7380 мм |