| Длина/Ширина (см) | Цена (грн) | Длина/Ширина (см) | Цена (грн) | Длина/Ширина (см) | Цена (грн) |
|---|---|---|---|---|---|
| 80х60 | 6500 | 90х60 | 6500 | 100х60 | 6500 |
| 80х70 | 6500 | 90х70 | 6500 | 100х70 | 6500 |
| Кількість секцій | Складна 4-секційна |
| Матеріал драбини | Дерево-метал |
| Максимальна висота приміщення | С = 265 см |
| Виліт сходів | D = 100 см |
| Радіус відкривання драбини | E = 113 см |
| Переваги | Дерев’яна сходинка шириною 8см з антиковзними насічками закріплена на 4-х секційних металевих направляючих покритих порошковою фарбою |
| Кількість сходинок | 11 |
| Матеріал короба | Сосна |
| Товщина короба | 21 мм |
| Висота коробу | 135 мм |
| Товщина кришки | 26 мм |
| Колір кришки | HDF ламінована білого кольору |
| Максимальне навантаження | Відповідно до EN-14975
Випробування на всю констукцію– 265 кг Навантаження на сходинку – 150 кг |
| Теплопровідність | 1,22 |
| Відповідає стандарту | EN 14975 |
| Гарантія | 2 роки |
| Висота складених сходів | F = 57 см |
| Замок | Пластиковий замок |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OMAN |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Выберите размер | 80x60 |
| Основные | |
| Материал лестницы | Металл |
| Применение лестницы | Внутреннее |
| Порода дерева | Сосна |
| Цвет | Черный |