| Довжина/Ширина (см) | Ціна (грн) | Довжина/Ширина (см) | Ціна (грн) |
|---|---|---|---|
| 120х60 | 3890 | 130х60 | 3890 |
| 120х70 | 3890 | 130х70 | 3890 |
| Кількість секцій | Складна 4-секційна |
| Матеріал драбини | Дерево (клеєна сосна) |
| Максимальна висота приміщення | С = 335 см |
| Виліт сходів | D = 0 см |
| Радіус відкривання драбини | E = 168 см |
| Переваги | Дерев’яна сходинка шириною 8см з антиковзними насічками закріплені за допомогою столярного з’єднання “ластівчиний хвіст” |
| Кількість сходинок | 16 |
| Матеріал | Сосна |
| Товщина короба | 21 мм |
| Висота коробу | 135 мм |
| Товщина кришки | 26 мм |
| Колір кришки | HDF ламінована білого кольору |
| Максимальне навантаження | Відповідно до EN-14975
Випробування на всю констукцію– 265 кг Навантаження на сходинку – 150 кг |
| Теплопровідність | 1,22 |
| Відповідає стандарту | EN 14975 |
| Гарантія | 2 роки |
| Висота складених сходів | F = 57 см |
| Замок | Пластиковий |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OMAN |
| Страна производитель | Польша |
| Высота | 0.4 м |
| Ширина | 0.6 мм |
| Длина | 0.7 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина ступени | 340 |
| Выберите размер | 120x60 |
| Материал лестницы | Металл |
| Применение лестницы | Внутреннее |
| Высота ступени | 120 мм |
| Порода дерева | Сосна |