

445 ₴/кв.м
Показать оптовые ценыМінеральна вата ROCKWOOL FRONTROCK MAX E – негорючий тип утеплення й акустична ізоляція, а саме застосовується при: утепленні зовнішніх стін легким мокрим методом; каркасних стін; підвальних перекриттів і над гаражами і проїздами.
Додатковими характеристиками:
Монтується на клейову суміш або механічним способом. Також фінішним покриттям може бути штукатурка. Термін ефективної експлуатації становить 50 років.
Комбінована структура – складаються з жорсткого верхнього (зовнішнього) і більш легкого нижнього (внутрішнього) шарів .
Під час виробництва плити піддаються подвійному випалу. Повністю виключається можливість появи плям на фасаді в майбутньому.
Характеристики
| Производитель | ROCKWOOL |
| Форма поставки | плита |
| Вид покрытия | без покрытия |
| Назначение | теплоизоляция |
| Область применения | для фасадов |
| Группа горючести | НГ (негорючий) |
| Длина | 1000 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Толщина | 100 мм |
| Плотность | 80...150 кг/м3 |
| Площадь упаковки | 1.8 м2 |
| Теплопроводность (+25 градусов) | 0.036 Вт/(м·К) |
| Прочность на сжатие при 10% деформации | 20 кПа |
| Прочность на растяжение | 10 кПа |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rockwool |
| Страна производитель | Дания |
| Вид минеральной ваты | Базальтовая вата |
| Плотность | 150 кг/м3 |
| Форма поставки материала | Плита |
| Покрытие | Без покрытия |
| Тип покрытия | С двух сторон |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип материала | НГ (негорючий) |
| Экологическая безопасность материала | Безопасен |
| Пользовательские характеристики | |
| Группа материала по горючести | Не Горючий |