62,50 ₴
Показать оптовые ценыПрофіль для гіпсокартону CD (ЦД) призначений для монтажу металевих каркасів при облицюванні стін ГК листами, для монтажу гіпсокартонних підвісних стель. Використовується профіль як поперечний (Стоєв) і монтується в парі з направляючим профілем UD (УД).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Количество в упаковке | 18 шт |
| Высота | 60 мм |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 0.36 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Покрытие | Оцинкованное |
| Материал | Сталь |
| Страна производитель | Украина |
| Вид профиля | Потолочный |
| Длина | 3 мм |