Плити ТЕХНОФАС ЕФЕКТ призначені для застосування в цивільному і промисловому будівництві в якості тепло-, звукоізоляції в системах зовнішнього утеплення стін з захисно-декоративним шаром з тонкошарової штукатурки.
ТЕХНОФАС ЕФЕКТ - це негорючі, гідрофобізовані тепло-, звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських
порід базальтової групи на низько фенольному сполученні.
Довжина – 1200 мм
Ширина – 600 мм
Товщина – 50 мм
Кількість у пачці – 4 шт (2,88 м2, 0,144 м3)
Щільніть – 135 кг/м3
Коефіцієнт теплопровідності – 0,039 Вт/м*К
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Технониколь |
| Страна производитель | Украина |
| Плотность | 135 кг/м3 |
| Теплопроводность | 0.039 Вт/мК |
| Форма поставки материала | Плита |
| Размеры | |
| Толщина | 50 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Длина | 1200 мм |