Кошик
236 відгуків
promo_banner
100 Драбин
Фільтри
Ціна
Виробник
Графік роботи
 • Понеділок
  09:0019:00
 • Вівторок
  09:0019:00
 • Середа
  09:0019:00
 • Четвер
  09:0019:00
 • Пʼятниця
  09:0019:00
 • Субота
  Вихідний
 • Неділя
  Вихідний
Контакти
+380 (73) 650-00-50
100 Драбин
вул. Збиральна 14, Львів, Україна
marikgavalevich@gmail.com+380679020969
+380 (73) 650-00-50

Техноніколь

ТехноНІКОЛЬ SWEETONDALE (Світондейл) - тільки найкращі гідроізоляційні, теплоізоляційні, звукоізоляційні та покрівельні матеріали та технології для сучасного будівництва.

ТехноНІКОЛЬ SWEETONDALE (Світондейл) є одним з найбільших міжнародних виробників надійних і ефективних будівельних матеріалів. Компанія пропонує ринку новітні технології, що поєднують в собі світовий досвід і розробки власних Наукових центрів. Співпраця з проектними інститутами і архітектурними майстернями дозволяє ТехноНІКОЛЬ гнучко і оперативно реагувати на зміни запитів споживачів.

Сьогодні компанія ТехноНІКОЛЬ SWEETONDALE (Світондейл) - це більше 40 виробничих майданчиків в 6 країнах світу, 17 Навчальних центрів, 5 Наукових центрів, 21 представництво в 17 країнах світу, власна торговельна мережа з 140 відділень. Продукція поставляється в 79 країн світу.

Продукти для будівництва: від покрівельних до теплоізоляційних матеріалів Корпорація ТехноНІКОЛЬ SWEETONDALE (Світондейл) представляє широкий асортимент продуктів для будівництва: рулонні покрівельні матеріали, дренажні мембрани, полімерні мембрани для плоскої покрівлі, теплоізоляційні матеріали, композитна і бітумна черепиця, герметики, руберойд, матеріали для транспортно-дорожнього будівництва. Наша мета - максимально повно задовольняти потреби замовника, цьому сприяє сучасне виробництво ізоляційних матеріалів і широкий асортимент продукції, що дозволяє зробити правильний вибір.

Корпорація ТехноНІКОЛЬ SWEETONDALE (Світондейл) одна з перших виробників стала приділяти значно увагу навчанню будівельників інноваційним технологіям і особливостям застосування сучасних будівельних матеріалів і технологій. У власних Навчальних Центрах Корпорація впроваджує систему навчання і підвищення кваліфікації фахівців. Забезпечені сучасним монтажним обладнанням, стендами, макетами, висококласними аудиторіями і зонами практичних занять, Навчальні Центри Корпорації ТехноНІКОЛЬ стали додатковою підтримкою по напрямах вищої і спеціальної освіти для співробітників, клієнтів і партнерів компанії.

ТехноНІКОЛЬ SWEETONDALE (Світондейл) - тільки найкращі гідроізоляційні, теплоізоляційні, звукоізоляційні та покрівельні матеріали та технології для сучасного будівництва.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner