Кошик
73 відгуків
promo_banner
100 Драбин
Виробники
 • 31
 • 20
Графік роботи
 • Понеділок
  09:0019:00
 • Вівторок
  09:0019:00
 • Середа
  09:0019:00
 • Четвер
  09:0019:00
 • Пʼятниця
  09:0019:00
 • Субота
  09:0013:00
 • Неділя
  Вихідний
Контакти
+380679020969
100 Драбин
УкраїнаЛьвівська областьЛьвівул. Збиральна, 14
drabyny@gmail.com+380679020969
+380679020969

Мансардні Вікна TM ROTO, FAKRO.

При виборі мансардних вікон, увагу слід звернути не тільки на тип запропонованого вами профілю і склопакета, якість виконання конструкції, але і на виробника. Адже саме від бренду, його надійності, репутації і якості виробляємої продукції залежить термін служби вікна, зручність відкривання стулок і герметичність при їх замиканні. Одними з найкращих і найбільш затребуваних в Києві, Харкові, Львові та інших містах України, по праву вважаються мансардні вікна Рото. Це німецький бренд, якість продукції якого є еталонним!

Дізнайтеся детальніше про те, що являє собою компанія Рото і вікна, що випускаються нею.

Вікна для мансарди Roto — головні переваги продукції

Для представленого виробника і його продукції характерні наступні переваги:

 1. Виробник пропонує широкий асортимент конструкцій, які варіюються за різними критеріями. Це і елементи фурнітури, і спосіб відмикання, а також десятки інших критеріїв. Це дозволяє споживачеві вибрати варіант, з урахуванням будь-яких тонкощів.
 2. Виробництво здійснюється на заводах у країнах Європи і Америки. Roto відрізняється високою якістю, завдяки суворому контролю.
 3. Унікальні технологічні рішення. Компанія постійно розробляє нові типи фурнітури, підвищуючи надійність вже наявних моделей, так і створюючи нові. Сьогодні фурнитуройРото комплектуються не тільки пластикові та мансардні вікна, але і дерев'яні та алюмінієві конструкції з підвищеними вимогами якості й безпеки.
 4. У каталогах виробника представлені вікна Roto різних систем відкривання. Це і поворотні стулки, і стандартного розорювання, розсувні системи і багато іншого.
 5. Справжня німецька якість, як на продукцію економ, так і преміум-класу. Виробник суворо дотримується критерії якості для своєї продукції (до речі, вона відповідає європейським стандартам).

Крім самих конструкцій, компанія випускає і різні захисні винаходу для вікон Roto. Наприклад, для моделей, що встановлюються на горище, це можуть бути додаткові фіксатори, які захищають від мимовільного закриття стулки або ж система, що дозволяє відкрити її зовні (якщо хто-небудь закриє вікно в момент, коли на даху буде знаходиться інша людина). Крім того, в лінійці захисних систем присутні і ряд рішень для тих, у кого в родині є маленькі діти. З вікнами Рото ви можете бути спокійні, дитина без вашої уваги ніколи не зможе відкрити стулку поодинці!

На відміну від конструкцій багатьох інших виробників, віконні конструкції фірми Roto піддаються регулювань (в широкому діапазоні) без необхідності проводити демонтаж. Це сприяє суттєвій економії коштів на обслуговуванні і відсутності необхідності проводити великий комплекс робіт, щоб налагодити роботу механізмів стулок.

Мансардні вікна Roto — каталог моделей

Лінійка віконних конструкцій Roto для мансарди представлена моделями RotoDESIGNO. Кожна з них має свої конструктивні особливості, будь це вісь повороту стулки або ж запірні механізми.

Примечательно, что компания одна из немногих, и точно одна их первых, стала выпускать и окна для мансарды с дистанционным управлением. Такие модели обладают кодовым названием ROTOTRONIC. Управление осуществляется либо с помощью стандартного настенного выключателя, либо пультом дистанционного управления. Они также оснащены датчиком дождя и, в случае ухудшения погоды и начала осадков, автоматически закроются. Это идеальное решение для тех, кто задумал оснастить свое жилище полноценной системой «умный дом».

Кроме того, компания предлагает не только готовые решения — оконные системы Рото в различных конфигурациях, но и комплектующие к ним или дополнительные аксессуары. И это еще одна причина, по которой потребитель отдает свое предпочтение именно в пользу данного бренда!

Если и вы сейчас подбираете качественные окна, рекомендуем обратить внимание на продукцию компании Roto — окна истинного европейского качества! Купить пластиковые окна от представленного производителя вы можете в любых необходимых вам конфигурациях и размерах. Благодаря широкому ассортименту моделей вы обязательно подберете идеальный вариант, как по цене, так и характеристикам!

Именно поэтому рекомендуем воспользоваться нашим предложением прямо сейчас!

1 2 ... 7